Prin intermediul acestor transmisii în direct (LIVE), în această perioadă de pandemie ne propunem să fim aproape de fiecare frate, soră, tânăr/ă, adolescent/ă, de copii și de prieteni ai Bisericii Betania, și de toți cei ce ne veți urmări indiferent unde v-ați afla pe mapamond. Vă încurajăm ca pe durata slujbelor LIVE să aveți alături de dvs. Biblia; la rugăciune și cântare să vă rugați, respectiv să cântați alături de cei ce slujesc în curtea Bisericii Betania, iar în timpul transmiterii mesajului biblic să ascultați cu atenție Cuvântul lui Dumnezeu.

Fiți binecuvântați și protejați în continuare de Domnul Isus Hristos!

Programul transmisiilor video LIVE este:

Duminica între orele 09:00 – 12:00 și 18:00 – 20:00

Joiseară de tineret: 19:00 – 21:00

Începând cu slujirea de mâine, 31 mai 2020 | ora 10:00 ne veți putea urmări LIVE și pe

YOUTUBE: www.youtube.com/BisericaBetaniaCluj

alături de pagina de FB: www.facebook.com/BisericaBetaniaCluj

și prezenta pagina web: www.BisericaBetaniaCluj.com/video-live

Dragii noștri,
suntem așteptați cu drag, Duminică, 31 MAI 2020 de la ORA 10:00 la SLUJBA DIN CURTEA BISERICII (cu respectarea normelor în vigoare). În cadrul acestei întâlniri va avea loc și o slujbă de BINECUVÂNTARE a unor NOU-NĂSCUȚI. Pentru cei ce din motive obiective nu veți putea fi prezenți veți putea urmări slujba LIVE prin următoarele link-uri:
www.youtube.com/bisericabetaniacluj
www.facebook.com/bisericabetaniacluj
www.bisericabetaniacluj.com/video-live
Dumnezeu să vă binecuvânteze!
Vă așteptăm cu drag!
Fiți sănătoși!
Zilele de sărbători sau evenimente speciale vor fi anunțate la rubrica specială destinată anunțurilor.

Pentru o vizualizare a transmisiilor video în condiţii optime, este necesară o conexiune stabilă la internet de minim 500kbps și instalarea Adobe Flash Player.

Pentru orice probleme tehnice sau nelămuriri aveţi vă rugăm să ne contactați cu ajutorul formularului de contact pus la dispoziția dumneavoastră în pagina de “Contact” sau scriindu-ne la adresa:

contact[at]bisericabetaniacluj.com

Vă dorim o părtășie cât mai plăcută alături de Biserica Betania.
Domnul Dumnezeul cerului şi-al pământului să vă Binecuvânteze!